Home Veters Ovale veters Basic Ovale veters (6 mm) Ovale veters – Zwart

Ovale veters – Zwart

Inhoud:
Set van 2 veters
Breedte:
6 mm
  • *

  • *

    Benoem het model en kleurnaam. Bijvoorbeeld: Roze tips die matchen met de swooshes van de Air Max 1 Watermelon. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd.

  • *

    Op je mobiel: tik op de gewenste kleur, swipen is niet nodig. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet.

Product totaal

Opties totaal

Totaal generaal

7,95

✔︎ Voor 16:00 besteld, vandaagi verstuurd
✔︎ Ophalen en proberen in Apeldoorn
✔︎ Gratis verzonden vanaf €50

Zwarte ovale veters transformeren je sneakers met een frisse look. Ze blijven stevig dankzij sterke materialen en bieden langdurige soepelheid. Personaliseer je schoenen met deze moderne, duurzame veters. Houd het clean, houd het uniek.

Bekijk alle smalle ovale veters voor meer kleuren en lengtes. Toch op zoek naar een ander type? Ontdek onze complete collectie platte, ronde of ovale veters.

Voor liefhebbers van sneakers

Mini Oval Nike SB Laces Black
Ovale veters – Zwart
7,95