Home Veters Nike veters Nike SB veters Nike SB veters – Sail (5-Pack)

Nike SB veters – Sail (5-Pack)

Inhoud:
5 sets van 2 veters
Breedte:
9 mm
  • *

  • *

    Benoem het model en kleurnaam. Bijvoorbeeld: Roze tips die matchen met de swooshes van de Air Max 1 Watermelon. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd.

  • *

    Op je mobiel: tik op de gewenste kleur, swipen is niet nodig. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet.

Product totaal

Opties totaal

Totaal generaal

Oorspronkelijke prijs was: €39,95.Huidige prijs is: €27,95.

✔︎ Voor 16:00 besteld, vandaagi verstuurd
✔︎ Ophalen en proberen in Apeldoorn
✔︎ Gratis verzonden vanaf €50

Geef je Nike SB sneakers een frisse look met de Sail veters 5-pack. Deze combideal van vijf stuks is vervaardigd uit een duurzame katoen-polyestermix, wat zorgt voor een stevige en comfortabele pasvorm. Ideaal voor wie zijn schoenen een stijlvolle upgrade wil geven zonder in te boeten op kwaliteit. De veters zijn ontworpen voor langdurig gebruik, zodat je sneakers er altijd op hun best uitzien.

Met deze 5-pack heb je altijd een reserve bij de hand, perfect voor het vervangen van versleten of vuile veters. Zo ben je altijd voorbereid en hoef je nooit zonder te zitten. Ontdek het gemak en de veelzijdigheid van deze moderne veters die elke sneakerliefhebber zal waarderen.

Benieuwd naar meer opties? Bekijk ons uitgebreide assortiment van Nike SB veters voor een scala aan kleuren en lengtes. Of verken onze volledige collectie van platte, ronde en ovale Nike veters voor elke stijl en voorkeur. Upgrade je sneakers vandaag nog en ervaar het verschil!

Voor liefhebbers van sneakers

Nike SB Dunk veters laces Sail Off White
Nike SB veters – Sail (5-Pack)
Oorspronkelijke prijs was: €39,95.Huidige prijs is: €27,95.