Home Veters Nike veters Nike Dunk veters Nike Dunk veters – Cherry

Nike Dunk veters – Cherry

Inhoud:
Set van 2 veters
Breedte:
8 mm met stretch, 10 mm
  • *

  • *

    Benoem het model en kleurnaam. Bijvoorbeeld: Roze tips die matchen met de swooshes van de Air Max 1 Watermelon. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd.

  • *

    Op je mobiel: tik op de gewenste kleur, swipen is niet nodig. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet.

Product totaal

Opties totaal

Totaal generaal

6,95

✔︎ Voor 16:00 besteld, vandaagi verstuurd
✔︎ Ophalen en proberen in Apeldoorn
✔︎ Gratis verzonden vanaf €50

Cherry veters maken je Nike Dunk sneakers opvallend en geven je Adidas ‘00 Campus sneakers de finishing touch. De mix van katoen en polyester (0.8 cm met stretch) zorgt voor een perfecte pasvorm. Ervaar langdurige soepelheid en stijl met deze premium veters. Je kicks verdienen beter.

Bekijk alle Nike dunk veters voor meer kleuren en lengtes. Toch op zoek naar een ander type? Ontdek onze complete collectie platte, ronde of ovale Nike veters.

Nike Dunk laces veters Cherry
Nike Dunk veters – Cherry
6,95