Home Veters Asics veters Asics structuur veters Asics Structuur veters – Roze

Asics Structuur veters – Roze

Inhoud:
Set van 2 veters
Breedte:
8 mm
  • *

  • *

    Benoem het model en kleurnaam. Bijvoorbeeld: Roze tips die matchen met de swooshes van de Air Max 1 Watermelon. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd.

  • *

    Op je mobiel: tik op de gewenste kleur, swipen is niet nodig. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet.

Product totaal

Opties totaal

Totaal generaal

7,95

✔︎ Voor 16:00 besteld, vandaagi verstuurd
✔︎ Ophalen en proberen in Apeldoorn
✔︎ Gratis verzonden vanaf €50

Roze veters geven je Asics een unieke uitstraling. De mix van katoen en polyester zorgt voor een perfecte pasvorm en extra flair. Personaliseer je schoenen met deze duurzame veters. Gemaakt voor wie stijl snapt.

Bekijk alle Asics structuurveters voor meer kleuren en lengtes. Toch op zoek naar een ander type? Ontdek onze complete collectie platte, ronde of ovale Asics veters.

Asics laces veters Pink
Asics Structuur veters – Roze
7,95