Products Veters Puma veters Puma Oversized veters Puma Oversized veters – Koffie

Puma Oversized veters – Koffie

 7,95

Breedte
20 mm
Inhoud
Set van 2 veters
Selecteer je lengte
120 cm, 140 cm
  • *

  • *

    Benoem het model en kleurnaam. Bijvoorbeeld: Roze tips die matchen met de swooshes van de Air Max 1 Watermelon. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd.

  • *

    Op je mobiel: tik op de gewenste kleur, swipen is niet nodig. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet.

Product totaal

Opties totaal

Totaal generaal

Meer bestellen = Meer korting (combineren mag)
Aantal Korting Jouw prijs
3 - 4 5%  7,55
5 - 9 10%  7,16
10 + 20%  6,36

Voor 16:00 besteld, vandaagⁱ verstuurd
100% kwaliteit en gecontroleerd
Binnen 14 dagen eenvoudig retourneren
Ophalen en proberen in Apeldoorn
Klantbeoordeling 9.8/10
 

Koffiekleurige extra brede veters van 2 cm geven je Puma sneakers een levendige uitstraling. Ze zijn gemaakt van premium katoen en polyester, wat zorgt voor een precieze pasvorm. Geniet van langdurige ondersteuning en stijl met deze sterke oversized veters. Je kicks verdienen beter.

Bekijk alle Puma oversized veters voor meer kleuren en lengtes. Toch op zoek naar een ander type? Ontdek onze complete collectie platte, ronde of ovale Puma veters.

Adidas Campus laces veters Coffee Extra wide
Puma Oversized veters – Koffie
 7,95 Selecteer opties