Products Veters Platte veters Print veters (8 mm) Print veters – Zebra Mint

Print veters – Zebra Mint

 7,95

Inhoud
Set van 2 veters
Breedte
8 mm
  • *

  • *

    Benoem het model en kleurnaam. Bijvoorbeeld: Roze tips die matchen met de swooshes van de Air Max 1 Watermelon. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd.

  • *

    Op je mobiel: tik op de gewenste kleur, swipen is niet nodig. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet.

Product totaal

Opties totaal

Totaal generaal

Meer bestellen = Meer korting (combineren mag)
Aantal Korting Jouw prijs
3 - 4 5%  7,55
5 - 9 10%  7,16
10 + 20%  6,36

Voor 16:00 besteld, vandaagⁱ verstuurd
100% kwaliteit en gecontroleerd
Binnen 14 dagen eenvoudig retourneren
Ophalen en proberen in Apeldoorn
Klantbeoordeling 9.8/10
 

Mintkleurige zebra veters geven je sneakers een frisse look. Gemaakt van hoogwaardig katoen en polyester, blijven ze stevig en duurzaam. Vervang je oude veters en herstel de originele uitstraling van je schoenen. Wat je paartje nu nodig heeft.

Bekijk alle printveters voor meer kleuren en lengtes. Toch op zoek naar een ander type? Ontdek onze complete collectie platte, ronde of ovale Veters.

Print laces Zebra Mint
Print veters – Zebra Mint
 7,95 Selecteer opties