Products Veters Platte veters Basic veters (8 mm) Platte veters – Fluorgroen

Platte veters – Fluorgroen

 6,95

Inhoud
Set van 2 veters
Breedte
8 mm
  • *

  • *

    Benoem het model en kleurnaam. Bijvoorbeeld: Roze tips die matchen met de swooshes van de Air Max 1 Watermelon. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd.

  • *

    Op je mobiel: tik op de gewenste kleur, swipen is niet nodig. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet.

Product totaal

Opties totaal

Totaal generaal

Meer bestellen = Meer korting (combineren mag)
Aantal Korting Jouw prijs
3 - 4 5%  6,60
5 - 9 10%  6,26
10 + 20%  5,56

Voor 16:00 besteld, vandaagⁱ verstuurd
100% kwaliteit en gecontroleerd
Binnen 14 dagen eenvoudig retourneren
Ophalen en proberen in Apeldoorn
Klantbeoordeling 9.8/10
 

Fluorgroene veters geven je sneakers een opvallend detail. Gemaakt van hoogwaardig katoen en polyester, blijven ze stevig vastzitten. Geniet van langdurige soepelheid en kracht. Kleine verandering, groot verschil.

Bekijk alle basic veters voor meer kleuren en lengtes. Toch op zoek naar een ander type? Ontdek onze complete collectie platte, ronde of ovale Veters.

Flat Nike laces Fluor Green Fluor Groen
Platte veters – Fluorgroen
 6,95 Selecteer opties