Products Veters Ovale veters Basic Ovale veters (6 mm) Ovale veters – Felroze

Ovale veters – Felroze

 7,95

Inhoud
Set van 2 veters
Breedte
6 mm
  • *

  • *

    Benoem het model en kleurnaam. Bijvoorbeeld: Roze tips die matchen met de swooshes van de Air Max 1 Watermelon. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd.

  • *

    Op je mobiel: tik op de gewenste kleur, swipen is niet nodig. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet.

Product totaal

Opties totaal

Totaal generaal

Meer bestellen = Meer korting (combineren mag)
Aantal Korting Jouw prijs
3 - 4 5%  7,55
5 - 9 10%  7,16
10 + 20%  6,36

Voor 16:00 besteld, vandaagⁱ verstuurd
100% kwaliteit en gecontroleerd
Binnen 14 dagen eenvoudig retourneren
Ophalen en proberen in Apeldoorn
Klantbeoordeling 9.8/10
 

Felroze veters geven je sneakers een opvallende flair. Met een smalle breedte van 0.6 cm blijven ze stevig vastzitten, ideaal voor dagelijks gebruik. Deze strakke en functionele veters bieden een naadloze pasvorm. Personaliseer tot in detail.

Bekijk alle smalle ovale veters voor meer kleuren en lengtes. Toch op zoek naar een ander type? Ontdek onze complete collectie platte, ronde of ovale Veters.

Small oval laces hot pink smalle ovale veters felroze
Ovale veters – Felroze
 7,95 Selecteer opties