Products Veters Nike veters Nike Off-White veters Off-White veters – Sail

Off-White veters – Sail

 7,95

Inhoud
Set van 2 veters
Breedte
8 mm
  • *

  • *

    Benoem het model en kleurnaam. Bijvoorbeeld: Roze tips die matchen met de swooshes van de Air Max 1 Watermelon. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd.

  • *

    Op je mobiel: tik op de gewenste kleur, swipen is niet nodig. Gepersonaliseerde veters kunnen niet worden geretourneerd. De kleur kan iets afwijken van wat je op je scherm ziet.

Product totaal

Opties totaal

Totaal generaal

Meer bestellen = Meer korting (combineren mag)
Aantal Korting Jouw prijs
3 - 4 5%  7,55
5 - 9 10%  7,16
10 + 20%  6,36

Voor 16:00 besteld, vandaagⁱ verstuurd
100% kwaliteit en gecontroleerd
Binnen 14 dagen eenvoudig retourneren
Ophalen en proberen in Apeldoorn
Klantbeoordeling 9.8/10
 

Sail veters geven je sneakers een frisse uitstraling. Gemaakt van een katoen-polyester mix, blijven ze stevig vastzitten. Deze duurzame keuze herstelt de originele vormgeving van je schoenen. Perfecte finish voor je sneakers.

Bekijk alle Nike off-white veters voor meer kleuren en lengtes. Toch op zoek naar een ander type? Ontdek onze complete collectie platte, ronde of ovale Veters.

Off White SHOELACES laces veters Dark Sail
Off-White veters – Sail
 7,95 Selecteer opties